Pady do maszyn czyszczących

PADY.PL to sklep internetowy z najszerszą na polskim rynku ofertą wysokiej jakości padów czyszczących, dzięki którym można łatwo usunąć zabrudzenia z różnego rodzaju posadzek oraz powierzchni. Pady czyszczące, które oferujemy mogą pracować dowolną marką maszyny czyszczącej.

W asortymencie produktów naszej firmy proponujemy pady: standardowe, specjalistyczne, do posadzek kamiennych, z melaminy. Poszczególne pady różnią się stopniem agresywności materiału, z którego zostały wykonane, dzięki czemu można stosować do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń. Niektóre warianty zostały przygotowane z myślą o polerowaniu powierzchni jak również czyszczeniu wykładzin i dywanów metodą kapsułkowania.

Gąbka wipeit PRO

* Cena za 1 szt.25,05

szt +
  • 2 gąbki z melaminy SNOW o wymiarze 350 mm x 110 mm x 38 mm każda.
  • Można ją ciąć nożem kuchennym lub innym ostrym narzędziem na mniejsze kawałki, aby lepiej czyścić trudno dostępne miejsca.
  • Dzięki wykorzystaniu specyficznych właściwości pianki uzyskujemy efekt tzw. „wyciskania brudu” z czyszczonych powierzchni.
  • Usuwa plamy z podłóg, ścian, powierzchni szklanych, plastikowych, metalowych, ceramicznych, wina, herbaty i kawy, a także różnorodne inne zabrudzenia, ślady po kredkach i flamastrach

* min. zamówienie 1 szt.

Stosowana na wszystkich gładkich powierzchniach wodoodpornych: ceramicznych, gresowych, kamienia naturalnego, posadzek żywicznych oraz malowanych (epoksydowych).

Do użycia na mokro z czystą wodą bez stosowania środków chemicznych. Detergenty stosujemy tylko w celu odtłuszczania powierzchni lub w celu złamania napięcia powierzchniowego stosowanej wody. Przed każdorazowym użyciem gąbki z melaminy należy ją namoczyć. Po zakończonej pracy należy wypłukać czystą wodą.

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.