Pady do maszyn czyszczących

PADY.PL to sklep internetowy z najszerszą na polskim rynku ofertą wysokiej jakości padów czyszczących, dzięki którym można łatwo usunąć zabrudzenia z różnego rodzaju posadzek oraz powierzchni. Pady czyszczące, które oferujemy mogą pracować dowolną marką maszyny czyszczącej.

W asortymencie produktów naszej firmy proponujemy pady: standardowe, specjalistyczne, do posadzek kamiennych, z melaminy. Poszczególne pady różnią się stopniem agresywności materiału, z którego zostały wykonane, dzięki czemu można stosować do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń. Niektóre warianty zostały przygotowane z myślą o polerowaniu powierzchni jak również czyszczeniu wykładzin i dywanów metodą kapsułkowania.

Pad Maroon EcoPrep "EPP" do docierki

* Cena za 1 szt.1,85

szt +

Pad czyszczący o wymiarze 11 x 25 cm:

  • Przeznaczony do usuwania zużytych powłok lub lakierów bez użycia środków chemicznych
  • Do użycia na sucho i na mokro
  • Zalecany do użycia z uchwytem pada ręcznego lub uchywytem pada ze stelarzem

* min. zamówienie 10 szt.

Pad wykonany z poliestrowych włókien o nietkanej strukturze.

Przeznaczony do usuwania zużytych powłok lub lakierów bez użycia środków chemicznych z różnych powierzchni np. drewno, kamień, beton, PCV, żywice epoksydowe.

Doskonale nadaje się do gruntownego czyszczenia. Pady Maroon EcoPrep są ze względu na koszty bardzo ekonomiczne i wydajne w zastosowaniu.

Do użycia na sucho i na mokro.

Zalecany do użycia z maszynami jednotarczowymi i automatami szorującymi o prędkości do 350 obrotów, a także w maszynach o ruchu oscylacyjnym głowicy.

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.