Pad do docierki z melaminy SNOW

* Cena za 1 szt.9,84

Pad do docierki z melaminy SNOW o wymiarze 11 x 25 cm:

  • Pad z melaminy jest nową metodą do doczyszczania posadzek.
  • Dzięki wykorzystaniu specyficznych właściwości pianki mocno skompresowanej (zagęszczonej) uzyskujemy efekt tzw. „wyciskania brudu” z czyszczonych powierzchni
  • Zalecany do użycia z uchwytem pada ręcznego lub uchwytem pada ze stelażem

* min. zamówienie 10 szt.

Skuteczne, trwałe, doskonale radzące sobie na wielu różnych powierzchniach – to tylko niektóre zalety oferowanych w tej kategorii padów do docierki z melaminy SNOW. Będą one doskonałym wyborem do czyszczenia rozmaitych posadzek wodoodpornych. Do takich powierzchni należą m.in. posadzki gresowe czy epoksydowe, a także powierzchnie wykonane z kamienia lub materiałów żywicznych.

Każdy pad do docierki z melaminy typu SNOW ma standardowe wymiary 11 cm x 25 cm i nadaje się do wykorzystania ze znajdującymi się w naszym asortymencie stelażami oraz uchwytami pada ręcznego. Dzięki temu praca doczyszczania może zostać przeprowadzona szybciej i łatwiej.

Co więcej, nie wymagają wspomagania żadnymi detergentami, a wyłącznie czystą wodą. Środki chemiczne mogą zostać wykorzystane np. do załamania napięcia powierzchniowego wody lub do odtłuszczenia danego podłoża. Warto pamiętać także, że po skończonej pracy, należy dobrze oczyścić produkty, by mogły służyć przez dłuższy czas.

Wybierz polecane materiały i sprawdź odpowiednie do nich akcesoria – w razie wątpliwości, służymy doradztwem.
Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.