Magiczna gąbka PRO z melaminy SNOW

* Cena za 1 szt.2,36

  • Gąbka ze sprasowanej melaminy SNOW o wymiarze 11 cm x 8 cm
  • Dzięki wykorzystaniu specyficznych właściwości mocno skompresowanej pianki (zagęszczonej) uzyskujemy efekt tzw. „wyciskania brudu” z czyszczonych powierzchni
  • Usuwa plamy z podłóg, ścian, powierzchni szklanych, plastikowych, metalowych, ceramicznych, wina, herbaty i kawy, a także różnorodne inne zabrudzenia, ślady po kredkach i flamastrach

* min. zamówienie 10 szt.

Jeśli chcesz szybko pozbyć się uporczywych plam z powierzchni wodoodpornych, takich jak gres, ceramika, szkło, metal, kamień naturalny – proponowana gąbka z melaminy SNOW będzie doskonałym wyborem. Pomoże ona uporać się z plamami z wina, kawy i wieloma innymi, trudnymi do wyczyszczenia zabrudzeniami.


Jednym z największych zalet stosowania proponowanych gąbek ze sprasowanej melaniny SNOW jest to, że świetnie się sprawdzają bez stosowania żadnych detergentów i preparatów chemicznych. Jest to możliwe dzięki skompresowanej piance, która dosłownie pozwala „wyciskać” plamy oraz zanieczyszczenia z danych powierzchni. Wszelkie środki mogą być używane wyłącznie, aby odtłuścić daną powierzchnią czy złamać napięcie powierzchniowe wody.

Gąbki te proponujemy w standardowych rozmiarach 11cm x 8cm i jesteśmy w stanie dostarczać je w hurtowych ilościach. Cechują się także odpowiednią wytrzymałością i lekkością.

Używając proponowanych materiałów, z łatwością usunięte zostaną rozmaite zabrudzenia z wielu różnych powierzchni. W razie pytań czy wątpliwości – zachęcamy do kontaktu.
Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.